انرژی حیات در دنیای رنگی خانه...

به ترکیب و گلچین رنگ ها نگاه کنید .طراحی یک دکوراسیون لزوما با وسایل عادی و و بی رنگ و ساده،تمام نمی شود.آنچه چیدمان عکس بالا را منحصر به فرد وچشمگیر کرده تنها وتنها بازی رنگ هاست.
رنگ صورتی که بیشترین استفاده را در طراحی داشته،در کنار انتخاب وسایل رنگی دیگری که با هماهنگی و سلیقه انتخاب شده اند،محیط را به فضای پاک و شادی تبدیل کرده اند.این فضای رنگی با جزئیات زیبا ولی ساده ای تکمیل شده است که بدون آنها هیچگاه چنین زیبا به نظر نمی رسیده است بنابراین اشیای گرانقیمت نیستند که این دکوراسیون رنگارنگ را به کمال رسانده اند بلکه دقت در چیدمان و ترکیب رنگ ها،انتخاب وسایل کاربردی و تمیزی و پاکی محیط است که در این طرح چنین جلوه گر شده و هر کسی را ترغیب می کند تا برای تغییر در این فضای خود اقدام کند .
جادوی ترکیب رنگ ها اگر به هماهنگی آنها به به قدر لزوم توجه شود،می تواند هر فضای خشک سرد،بی روح و بی شلوغی را به بخشی از دوست داشتنی ترین قسمت های محل زندگی با کار تبدیل کند.
دقت در انتخاب رنگ دیوارها نخستین الویت داشتن یک طرح رنگ بندی شده جذاب است و پس از آن است که جزئیات مهم می شوند.
رنگ ها در محیط هایی که نور کمتری دارند یا از داشتن پنجره محروم هستند،می توانند مانند روشنایی ها با درخشش جذاب تر ذهن را از این مشکل دور کنند.
به طور ناخودآگاه حضور در محیط های رنگی،درون انسان را به شادی کودکانه ای می رساند و هر کسی را برای فرار از اضطراب و آلودگی های صنعتی به آن بخشی از خانه سوق می دهد که شوق زندگی و انرژی حیات در آن فشرده تر است.
/ 20 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پیام

هر جای که رنگ های مختلفی باشه زیباست و جذاب ولی آدم میترسه که نکنه اون زیبایی با رنگ خودش به گند بکشه. آدما مواظب باشید رنگ ها را به گند نکشید مثل دنیا مثل عشق و مثل خدا

اشی

[ابله]

سایار

تنهایی، هزار بار بهتر از بودن با کسی است که حواسش با تو نیست و فقط در آن هنگام با توست که کسی را در کنارش ندارد. آلن بولیو

پویا

زمان چیز عجیبیست؛؛؛؛ همه چیز را بی اجازه میبرد.. جز حس دوست داشتن را.....

مهدی

حاج آقای قرائتی: خدا رحمت کند شهید رجایى را داشت سخنرانى مى‏کرد اول وقت شد گفت آقایان اگر الان من وسط سخنرانى یک شخصیت مهم مملکتى یک کار مهم داشته باشد اجازه مى‏دهید بروم گوشى را بردارم؟ مردم هم نمى‏دانستند گفتند بله بروید گوشى را بردارید. گفت الان خدا پشت خط است تلفن خدا صدا مى‏کند اذان است من نماز مى‏خوانم. رفت نماز. همه مردم هم رفتند نماز. ما اگر آخوندهایمان نواب صفوى مى‏شدند و کت و شلواریهایمان شهید رجایى نماز توى ایران چهره دیگرى مى‏شد.

گلشنا

سلام وفات حضرت زهرا صدیقه کبری تسلیت باد

فراموش شده

سلام عزیزدلمم [لبخند] تولدت مبارک عزیزم [هورا] [هورا] [قلب] [بغل] [بغل] [ماچ] [ماچ] [هورا] [هورا] برات بهترینها رو آرزو میکنم[لبخند][قلب] .اونچیزایی ک ته دلت میخای[قلب] ..دوستت دارم[قلب] بوسیدمت عسیسمم.. [بغل][ماچ] یه دوست قدیمی [قلب]